MXSponsor.com

   

Not a member yet? Signup, It's Free


Personal History

پس از اینکه در سال 2020 به دلیل همه‌گیری کووید-19 در خانه نشستیم و در سال 2021 انگشتان پا را به سفر بازگردانیم، شاید زمان آن رسیده باشد که در سال 2022 به سفری بزرگ‌تر فکر کنیم. و در این میان سفری عالی و بین‌المللی.
پیدا کنید: آیا بهتر است از یک آژانس مسافرتی استفاده کنید یا برای تعطیلات خود برنامه ریزی کنید؟
کارشناسان سفر ایده‌های خود را در مورد برخی از بهترین مکان‌های جهان از نظر هتل و غذا با ما به اشتراک گذاشتند و خانه در استانبول فهرستی از 10 مقصد بین‌المللی را که می‌توانند ماجراجویی، محیط و مقرون به صرفه بودن را در سال جدید فراهم کنند، گردآوری کرد.
مقصدها از مکزیک گرفته تا آسیا و دریای کارائیب و فراتر از آن هستند، و چه بخواهید ساحل و آرامش داشته باشید و چه در فضای باز و زندگی شبانه، در این لیست چیزی برای همه وجود دارد. البته، قبل و بعد از رزرو، باید در مورد پروتکل‌ها و الزامات COVID-19 به‌روز باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعطیلات احتمالی خود در سال 2022، ادامه مطلب را بخوانید.
وقتی در ژانویه در هر جای دیگر زمستان است، میانگین بالاترین در کانکون 81 درجه است. و دارای تایید جرمی اسکات فاستر، مدیر عامل و بنیانگذار ملک در استانبول ، راهنمای حرفه ای سفر و ماجراجویی است.
او گفت: "کانکون همه چیز را برای ارائه به بازدیدکنندگان خود دارد؛ این منطقه عملاً یک مقصد چند نسلی از استراحتگاه های مجلل، سواحل شنی و زندگی شبانه فوق العاده است. خوشبختانه، به‌طور باورنکردنی مقرون‌به‌صرفه است. در جایی که قیمت‌ها در هفته اول هر ماه بالاترین قیمت ملک در استانبول است، نرخ‌ها سپس به تقریباً 50 دلار [هر شب] برای دو نفر در یک استراحتگاه سه ستاره و 80 دلار در یک استراحتگاه چهار ستاره کاهش می‌یابد.