MXSponsor.com

   

Not a member yet? Signup, It's Free


Personal History

وقتی وارد هفته ای می شویم که جراح عمومی می گوید می تواند "لحظه پرل هاربر ما باشد" ، مهم است که اطلاعات مفید و واقعی راجع به ویروس کرونا و آنچه کلاهبرداری کامل است را پیگیری کنیم. در حالی که برای مقاله ای در مورد دستگاه تصفیه هوا مورد علاقه خود تحقیق می کردیم ، مورد توجه ما قرار گرفت که برخی از تولیدکنندگان سایه دار در تلاشند مولدهای ازن خود را به عنوان راهی برای ضد عفونی خانه شما پیاده کنند. بگذارید واضح باشد: شما نباید یکی از این ماشین ها را به دلیل COVID-19 (یا هر دلیل پزشکی) خریداری کنید زیرا ممکن است به شما آسیب برساند.
ازن مولکولی است با سه اتم اکسیژن به جای دو اتم طبیعی که با اکسیژن موجود در هوا مرتبط می کنیم. وین طب به خوبی آن را توصیف می کند:
"تحقیقات توضیح می دهد که ازن از کودها و آلاینده ها و همچنین منابع طبیعی سرچشمه می گیرد. یک بار الکتریکی - از رعد و برق یا یک منبع ساخته شده توسط انسان مانند یک مولد الکتریکی - مولکول های نیتروژن و اکسیژن جوی را به اتم های جداگانه تقسیم می کند. برخی از این ترکیبات به نیتریک تبدیل می شوند اکسید است و این به نوبه خود با سایر مواد شیمیایی جوی واکنش نشان می دهد ، گاهی اوقات مولکولی از سه اتم اکسیژن - ازن یا O3 تولید می شود. بوی ازن خبر از هوای طوفانی می دهد زیرا رگبارهای رعد و برق O3 را از ارتفاعات بالاتر به سطح بینی. "

ازن فرم سه اتمی اکسیژن است و یک گاز طبیعی است. ازن در برنامه های کنترل عطر مهار می شود زیرا به مولکول هایی که با آنها تماس می گیرد مانند مولکول های بو پیوند داده و آنها را از بین می برد. این روند باکتری های منتقل شده در هوا به همین ترتیب است و ویروس ها: وقتی مقدار مناسب ازن برای مدت زمان مناسب استفاده می شود ، باکتری ها و ویروس هایی را که با آنها تماس می گیرد از بین می برد. این شامل ویروس هایی مانند COVID-19 است. از آنجا که ویروس کرونا می تواند برای روزها بر روی سطوح زنده بماند ، داشتن یک ماده موثر بسیار مهم است. راهی برای ضد عفونی کردن خانه خود.

برای آگاهی بیشتر در مورد دستگاه ازن ژنراتور با ما همراه باشید.